top of page

שאלות נפוצות

 • באיזה צבעים מגיע הוויספר פאנל
  הלוחות קיימים בשני סוגים: ​ לשימוש פנימי הלוחות מגיעים עם תוסף מעכב אש בשלושה גוונים: לבן, אפור בהיר ואפור כהה. כל הלוחות עמידים למיים. ​ לשימוש חיצוני, לוח אקוסטי שעמיד בתנאי חוץ, קרני UV, גשם, ברד ושלג. הלוח מגיע בגוון אפור.
 • האם ניתן להתקין לבד
  כן! התקנה פשוטה יכולה להתבצע בהדבקה/ הברגה/ ודיבלים, תלוי בקיר או במשטח אליו הלוח יחובר. אם זאת, עבודה בגובה מומלצת להתבצע ע"י אדם אשר עבר הכשרה מתאימה.
 • מהו מקדם הספיגה
  לוויספר 5 ס״מ מקדם NRC = 1
 • מה זה NRC
  היחס בין אנרגית הקול הנבלעת לבין אנרגיית הקול הפוגעת.
 • האם לחלל חדר אני חייב יועץ אקוסטי
  לחללים "פשוטים" נוכל לסייע על סמך ניסיון העבר שלנו ולהגיע לתוצאות טובות.
 • האם הלוח מושפע מרטיבות
  הלוח שומר על תכונות אקוסטיות גבוהות גם כאשר הוא נחשף לרטיבות או לחות.
 • האם תוכלו להמליץ על מתקינים מומלצים
  אנו עובדים עם מתקינים מצוינים. צרו איתנו קשר ונשמח לקשר אתכם.
 • האם ניתן להתקין לוח בחצר כחציצה לכביש או הפרדה לשכנים
  ניתן להתקין בתנאי חוץ כאשר הלוח יחובר לקונסטרוקציה קיימת או אחת שתתואם אליו.
 • האם הלוח יכול להחליף צמר סלעים או בידוד בתוך קיר גבס
  כאשר עוטפים את הלוח לא ממשנו את יכולתיו האקוסטיות, הלוח בנוי לספיגת רעשים בתוך חלל החדר ופועל הכי טוב כאשר הוא חשוף ונמצא במרווח מהקיר. לבידוד אקוסטי בתוך קיר אנא בקרו ב - חנות / פתרונות ומוצרים תרמיים.
 • מה גודל הלוח ומה מינימום ההזמנה
  גודל הלוח הוא 2.4 מטר על 1.2 מטר (ישנה סטיית תקן של 4-7 ס״מ). ניתן להזמין החל מלוח אחד.
 • האם ישנו עוד חומר דומה שיכול לעבוד בתנאי חוץ
  לא. וויספר פאנל הוא פטנט רשום של חברת Sealedair
 • איזה פרוייקטים נעשו בארץ
  לתמונות ממגוון פרוייקטים שנעשו בארץ בקרו ב- חנות / פתרונות ומוצרים אקוסטיים.
 • תשתית
  ריצוף וקירות פנימיים וחיצוניים עבור יישומים ביתיים, מסחריים ותעשייתיים ובריהוט רחוב; בסביבות של תנועה כבדה, כמו כן באזורים הנתונים למזג אויר קיצוני בריכות שחייה, מיכלים ומזרקות מערכות חימום תת-רצפתי. אין להשתמש בחיבורים שרוחבם עולה על 20 מ"מ, ברצפות וקירות שבהם נדרשת עמידות כימית ספציפית או היעדר מוחלט של ספיגת מים; לחיבורי התפשטות אלסטית או חיבורים פרקציונליים (fractionizing joints); – חיבורים גמישים , על משטחים הנתונים לדפורמציות גדולות, אינם יבשים לחלוטין או נתונים לעליית לחות.
 • הכנת תשתית
  יש לבדוק שהאריחים הונחו באופן הנכון ומעוגנים בצורה מושלמת אל המשטח. על המשטחים להיות יבשים לחלוטין. יש ליישם את הרובה בהתאם לזמן ההמתנה המומלץ המצוין בדף הנתונים הרלוונטי עבור הדבק שבשימוש. עבור משטחי מלט, יש להמתין לפחות 7 עד 14 יום, בהתאם לעובי משטח הבטון, תנאי מזג האוויר, ורמת הספיגה של החיפוי ושל המשטח. מים עולים או לחות עולה עלולים לגרום להצטברות של מלח על פני השטח של הרובה, או לגרום לשינויי גוון בשל אידוי בלתי אחיד של המים הנותרים דרך הרובה. על החיבורים להיות נקיים מעודפי דבק, אפילו אם כבר התקשו, ולהיות בעלי עומק שווה של לפחות 2/3 מהעובי הכולל של חיפוי האריחים. הדבר נחוץ כדי למנוע זמני ייבוש שונים של כל עובי שונה, עם שינויי הגוון הנובעים מכך. יש להסיר אבק וחלקיקי פסולת חופשיים כלשהם באמצעות שואב אבק. במקרה של אריחים סופגים במיוחד או טמפרטורות גבוהות, יש להעביר ספוג לח על פני משטח האריחים לפני ביצוע דיוס החיבורים, כדי למנוע הצטברות של מים עומדים. לפני דיוס של חיבורים בעלי צבעים שונים, יש לבדוק את יכולת הניקוי, כיוון שמשטחים נקבוביים מאוד מקשים על הניקוי. מומלץ לבצע בדיקה מוקדמת על אריחים שאינם מיועדים לשימוש או באזור קטן ומוסתר. במקרים כאלה אנו ממליצים לטפל בחיפוי באמצעות מוצרי הגנה ייעודיים, תוך נקיטת זהירות שלא ליישם אותם על החיבורים.
 • הכנת החומר
  יש להכין את הפוגבלה קולור במיכל נקי; למזוג תחילה כמות של המים השווה לכ-3/4 מהכמות הנדרשת. לאחר מכן יש להוסיף בהדרגה את הפוגבלה קולור למיכל, תוך ערבוב התערובת מהתחתית כלפי מעלה עם מערבל מכאני במהירות סיבובים נמוכים (כ-400 סל"ד). יש להוסיף עוד מים עד לקבלת הסמיכות הרצויה. על התערובת להיות בעלת מרקם חלק, ללא גושים. לתוצאות מיטביות, וכדי לערבב כמויות גדולות יותר של הדיוס, מומלץ להשתמש במכונת ערבוב בעלת להבים אנכיים ומהירות סיבוב נמוכה. פולימרים מסוימים בעלי תכונות פיזור גבוהות מבטיחות שהפוגבלה קולור מוכנה לשימוש מיידי. יש להכין כמות חומר המתאימה לשימוש תוך 60 דקות מזמן הערבוב בטמפרטורה של 23°C ולחות יחסית 50%. כמות המים שיש להוסיף, המצוינת על האריזה, היא הנחייה משוערת, העשויה להשתנות בהתאם לצבעים השונים. בהתאם ליישום, ניתן להשתמש בתערובת בסמיכות שונה הודות לתכונות התיקסוטרופיות . הוספת עוד מים אינה משפרת את היכולת לעבד ולנקות את הדיוס, ועלולה לגרום להתכווצות בשלב הפלסטי של הייבוש, ולגרום לביצועים סופיים פחות אפקטיביים. יש להכין את כל התערובות הנדרשות להשלמת התהליך תוך שימוש באותה כמות מים, כדי למנוע שינויים כלשהם בגוון של הדיוס.
 • אופן הישום
  יש ליישם את הפוגבלה קולור באופן אחיד על ריצוף/חיפוי האריחים, תוך שימוש בשפכטל או מלאג׳ גומי. יש למלא את מרווחי החיבורים במלואם בחומר הדיוס, כאשר היישום מבוצע באופן אלכסוני ביחס לפוגות. יש להסיר את עודפי הדיוס באופן מיידי, תוך השארת שכבה דקה בלבד על האריחים.
 • הערות
  מוצר זה נועד לשימוש מקצועי בלבד. בבריכות שחייה: יש לבדוק את התאמת המוצר בהתבסס על סוג המים וסוג הטיפול הכימי או הפיזי שבשימוש. גווני הרובה אינם ניתנים לשכפול, ועשויים אף להשתנות במהלך היישום, כתוצאה מטכניקות היישום ותנאי סביבה במהלך ומיד לאחר יישום הרובה. זמני העבידות עשויים להשתנות באופן משמעותי, בהתאם לתנאי הסביבה, וספיגות האריחים והמשטח. יש להגן על הרובה מקרינת שמש וגשם ישירים למשך 12 שעות לפחות לאחר היישום באקלים חם, יש לקרר את המשטח ולערבב את הדיוס עם מים קרים. יישום רובה בחיבורים על משטחים שהם עדיין לחים יגרום לשינויים בחומר במידת הצורך, יש לבקש את דף נתוני הבטיחות.
 • ביצעתי הזמנה, היכן פרטיה"
  פרטי ההזמנה נמצאים באישור האישי שלך. למעלה משמאל, לחץ על ״החשבון שלי״ על מנת להתחבר: לאחר שהסתיים תהליך הזדהות קצר (ניתן להירשם גם באמצעות Gmail או Facebook) תוכלו למצוא באיזור האישי את פרטי ההזמנה ופרטים נוספים שבחרתם לשמור:
 • הצטרפות לניוזלטר
  מעת לעת אנו שולחים לחברי המועדון ניוזלטר ובו מידע שימושי לגבי אופן השימוש האופטימלי במגוון המוצרים שאנו מציעים למכירה. בנוסף מדי פעם חברי המועדון יקבלו קוד שיזכה אותם בהנחה על כל רכישה באתר. בכל זמן ניתן לבטל את ההרשמה ותוסרו מרשימת התפוצה.
bottom of page